Back2Bonaire foundation since 2007 › Forums › Emigratiebeurs 2012 in cijfers
- Dit onderwerp bevat 1 reactie, 1 deelnemer, en is laatst geüpdatet op 12 jaren, 11 maanden geleden door Webmaster.
- AuteurBerichten
- februari 14, 2012 om 12:50 am #5498WebmasterDeelnemer
De Emigratiebeurs in de Expo Houten in Utrecht heeft dit weekeinde bijna 10.000 bezoekers getrokken.
Dat zijn er zo’n 1000 minder dan vorig jaar.
De Emigratiebeurs in de Expo Houten in Utrecht heeft dit weekeinde bijna 10.000 bezoekers getrokken.
Dat zijn er zo’n 1000 minder dan vorig jaar. Directeur Tom Bey vermoedt dat dat komt omdat Nederland tamelijk massaal op de schaatsen stond, zei hij zondag.
Volgens Bey waren op de beurs Zweden, Duitsland, Oostenrijk en de Franse Bourgogne en Auvergne populaire gebieden. Qua overzeese bestemmingen blijven Australië en Nieuw Zeeland tot de verbeelding spreken.
Wandelbeurs
De Fiets en Wandelbeurs in de Amsterdam Rai heeft 16.000 bezoekers betrokken. Dat zijn er beduidend (6000) minder dan vorig jaar, zei een woordvoerder.
Zaterdag kwamen er mogelijk minder mensen door het schaatsweer en zondag lieten mensen het waarschijnlijk afweten door de waarschuwing voor ijzel.
Desondanks zijn de exposanten tevreden; ze draaiden 30 procent meer omzet dan vorig jaar. De woordvoerder sprak van een prettige drukte dit jaar op de beurs. ”Vorig jaar was het te druk.”
—————
Ook BanBoneiruBek was tevreden ondanks de barre weersomstandigheden van de afgelopen weken. Ze namen bijna 100 interessante “leads” mee naar Bonaire om verder uit te werken met de bedrijven en instellingen op Bonaire, zodat er een goede followup gedaan kan worden. Voor BanBoneiruBek is nu mevrouw Wies van ’t Hullenaar belast met de uitwerking van de leads. De meeste leads waren voor de brancheHoreca en Toerisme (20%) en als goede tweede onderwijs (18%).
Het aantal deelnemers van Bonaire, Curacao en Aruba was bijzonder mager (2 Bonaire, 2 Curacao en geen Aruba. Vreemd, dat je wel op de eilanden hoort roepen om personeel met kwaliteit en toch wordt er weinig moeite voor gedaan.
Met de organisatie van de Emigratiebeurs is afgesproken dat het volgend jaar beter moet. Zij bieden een Caribisch paviljoen aan voor de eilanden, Aruba, Bonaire, Curacao en Sint Maarten, Statia (St. Eustatius) en Saba.
Bijlagen:
Je moet inloggen om bijgevoegde betanden te bekijken.februari 20, 2012 om 2:51 am #7938WebmasterDeelnemerProbeer NU vanuit de eilanden op eigen kracht het BestuursCollege duidelijk te maken dat het hard nodig is.
- AuteurBerichten
- Je moet ingelogd zijn om een antwoord op dit onderwerp te kunnen geven.